H.32-HÓD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H.32-HÓD

H.32-HÓD fóruma
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Faliújság-üzenetek

Go down 
+2
P3tson
ATBogarka
6 posters
SzerzőÜzenet
ATBogarka




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 23.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2008 8:51 am

Sziasztok!
Tetszik az új fórum, jó a design!
Csakhogy a régi iránt se volt túl nagy az érdeklődés. Sajnos!
Azért remélem itt ez majd megváltozik!
Vissza az elejére Go down
P3tson




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 23.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: :P   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2008 11:47 am

cs, tetszik ez az undergroundos téma Very Happy
Vissza az elejére Go down
fradkiraly




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 23.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2008 1:55 am

Naon jó az új fórum.
El kellene kezdeni témákat felhozni, főleg a travianhoz!!!!!
Vissza az elejére Go down
ATBogarka




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 23.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2008 4:29 am

Tekintettel a hatalmas klán-életre, jelentem én távozom innen. További jó játékot és eredményes fejlődést mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
grizaki




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 26.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimePént. Feb. 01, 2008 1:12 pm

ATBogarka írta:
Tekintettel a hatalmas klán-életre, jelentem én távozom innen. További jó játékot és eredményes fejlődést mindenkinek!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Glorfindel




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 26.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2008 8:41 am

az a baj hogy igaza van...nincs semmi klán összetartás...sztem visszakéne vezetni a régi fórumot mert ez iszonyú szar
nem látogatja senki
Vissza az elejére Go down
Glorfindel




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Jan. 26.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2008 1:13 pm

szevasztok tekinettel a nagy klán életre én is távozom de ha bármi kéne akkor szóljatok
én nem fogom támadni a HóDot
üdv
Vissza az elejére Go down
Smelo




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Feb. 12.

Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2008 12:36 pm

Sziasztok!

Sajnos én nem vagyok nagy fórumozós, de azért figyelemmel kísérem az eseményeket. Nem azért nem fórumozok, mert nem akarom kivenni a részemet a dolgokból, hanem mert vannak egyéb kötelezettségeim az életben. Szerintem fel lehetne dobni a fórumot hasznos dolgokkal, hogy mindenki leírja a tapasztalatait a játékkal kapcsolatosan és figyelmezteti a másikat (ezzel segítve őket) a hibákra, esetleg azokra a dolgokra amiket nehézségek árán de megtanult. Ezzel a fórum használata is nőne és az érdeklődés is. Ez csak egy javaslat, aki nem fogadja el az sem baj. Gondoltam feldobok egy témát és kész.
Jó szórakozást és sok sikert a játékhoz.

Üdv.: Smelo
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Faliújság-üzenetek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faliújság-üzenetek   Faliújság-üzenetek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Faliújság-üzenetek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
H.32-HÓD :: Fontos-
Ugrás: